Profil společnosti

Společnost EDEX s.r.o. byla založena v roce 2000. Od roku 2005 se zaměřujeme na dodávky a montáže oken a dveří nejen v Liberci, ale i v celém Libereckém kraji. Dodáváme plastová okna a dveře v profilech Aluplast, Ekosun, Salamander, Veka a Rehau. Tyto profily jsou vyrobeny v Německu v nejlepší kvalitě – třídě A. V naší nabídce naleznete také hliníková, dřevěná a dřevohliníková okna a dveře.

Spolupracujeme s předními evropskými výrobci plastových oken, a proto můžeme nabídnout nejvyšší standart v provedení a kvalitě. Sváry jsou vytvářeny vlasovým systémem V – Perfekt a před expedicí jsou vždy kontrolovány rentgenem. Nabízíme také kvalitní a léty prověřené kování Roto nebo Maco Multimatic. U těchto kování jsme schopni zajistit i dodávku bezpečnostních prvků, které zabraňují vloupání, ať to jsou kliky nebo kování ve třídách bezpečnosti WK1, WK2 a WK3.

Standartně zasklíváme dvojsklem 4-16-4. Zajistíme také trojsklo, sklo protisluneční, zrcadlové, ornamentální a bezpečnostní. Vždy nabídneme nejlepší variantu pro zákazníka v závislosti na zakázce.

Provádíme také demontáže, likvidaci a zednické začištění. Vše dle požadavků zákazníka.

Dále nabízíme prodej a montáž doplňků k oknům jako jsou parapety vnitřní a venkovní, stínící techniku, žaluzie vertikální a horizontální, rolety nebo sítě proti hmyzu – vše pro celoroční použití.

Plastová okna AluplastPlastová okna EkosunPlastová okna Salamander